TGM Kule Vinç

Teknik Servis

Alınan her proje, müşterilerimizin her isteği, "TGM" güvencesi altındadır. 

TGM’ nin, teknik servis hizmetleri konusunda temel yaklaşımı, müşterilerine en hızlı, en güvenilir, en doğru hizmeti, en ekonomik şekilde vermek olup, hizmetlerinin geliştirilmesi, teknik servis hizmet çeşitliliğinin sağlanması ve aralıksız değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmesi için sürekli olarak yatırımlar yapmaktadır. 

Teknik servisimiz, gerekli seminerleri ve eğitimleri aldıktan sonra profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz de  daha kaliteli ve hızlı çözüm için son teknoloji ekipmanlar kullanmaktadır. Kullanmakta olduğu tüm teknik servis ekipmanlarımızın TSE ve ilgili kuruluşlar tarafından kalibrasyonları yapılmıştır. TGM ailesi olarak, projelerinizde kule vinç montajının yapılması ve devreye alınmasından sonra oluşabilecek tüm sorunlara karşı kapsamlı bir teknik servis hizmeti sunmaktadır. 

3 Adımda TGM Yetkili Servisi' ni Nasıl Tanırım?

1.Adım:
Profesyonel TGM Servis sizi "yetkili" ibaresinin bulunduğu özel araç ve kıyafetleri ile ziyaret eder.   
2.Adım: Teknisyenlerimizin TGM yetkili servisi çalışanı olduğunu ve çalışma izinlerinin gösteren tüm belgeler mevcuttur.      
3.Adım: Sadece uzman TGM servisi, ziyareti sonunda size işlem bilgisinin yer aldığı ve "yetkili" ibaresinin bulunduğu servis formu teslim eder.

TGM Teknik Servis Çağrı Merkezi

Teknik Servis Çağrı Merkezimize +90 850 302 08 46 ve +90 533 095 44 55 numaralı telefonlardan veya servis@tgmkulevinc.com.tr e-mail adresinden ulaşabilir, tek bir telefon ile TGM marka veya DİĞER marka kule vinçlerin, çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Kurulum Hizmetleri

Firmamız tarafından satışı gerçekleşen veya kiralanan kule vinçlerin teslim edilmeden önce gerekli tüm kontrollerinin yapılması, kurulum öncesi gerekli alt yapının hazırlanması, saha keşfi ve kurulumun sağlanıp tüm test ve çalışma kontrollerinin yapılması sağlamaktayız.

Operatör Temini veya Eğitim

Talep doğrultusunda deneyimli kule vinç operatör temini veya gerekli uygulamalı eğitimler tarafımızdan verilmektedir.

Periyodik Bakım Hizmetleri

Meydana gelebilecek arızaları önlemek, kule vinçlerin ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmayı sağlamak amacıyla yapılan müdahale ve kontrollerdir. 

Periyodik bakımda yapılan işler;
 • Alt, üst dişli temizliği ve yağlanması
 • Halat donanımı kontrolü ve yağlanması
 • Elektronik tüm aksamlarının çalışmaası ve kontrolü
 • Dönüş Motor testi ve yağ seviyesi kontrolü
 • Kanca Motor testi ve yağ seviyesi kontrolü
 • Şaryo Motor testi ve yağ seviyesi kontrolü
 • Redüktörlerinin testi ve yağ seviyeleri kontrolü
 • Metal aksam kontrolü
 • Swich, ikaz sistemi, uyarı sistemi ve tonaj kontrolleri
 • Civata ve somun kontrolü
 • Joistik kontrolü
 • Kabin dörtleme aparatı, korna, Fren boş,  Silecek, Acil Stop, Klima, Ysc kontrolü
 • Kabin camlarının kontrolü, silecek, iç ve dış aydınlatma kontrolü, Tepe ikaz lambası, Anemometre kontrolü
 • 380w ve 220w elektrik kabloları, elektrik ölçümü
 • Kule vinç kurulum alanı, şase ve taşları, yürüyüş, ankaraj kontrolü, 
 • Şantiye sahası nivo ile kule vinç  terazi kontrolü
Periyodik bakım sıklığı 3 ayda 1 sefer olmak kaydı ile yapılır. Fakat bakım yapılmadan önce, kule vincin çalışma yoğunluğu durumu, müşterinin isteğine göre belirtilen gün ve saate göre ayarlanır ve yapılan tüm işlemler müşterilerimize rapor edilip, periyodik bakım sonrası servis formu düzenlenerek teslim edilir. 

Arızaya Müdahale 

Teknik servis hizmetlerimiz olarak önceliğimiz uzaktan destek ve yerinde hizmet olarak çeşitlenmektedir. Kule vinçlerde oluşan veya oluşabilecek arızalar için öncelikle uzaktan destek sağlanarak müdahale edilmekte, sorunun çağrı merkezlerimizce çözülmemesi durumunda Türkiye' nin tüm noktasına 24 saat süresince bizzat yerinde teknik servis desteği sağlanmaktadır. 

Onarım Süresi

Tüm teknik servis hizmetlerimizde maksimum 1 ila 72 saat içerisinde her türlü arıza ve onarımı yapmaktayız.

Söküm Hizmetleri

Kule vinçlerin sökülmesi, nakledilmesi ve yeniden kurulum hizmetleri sağlamaktadır.

Garanti Kapsamı

Kule vinçlerimizin siz değerli müşterilerimize teslim edildiği tarih itibariyle başlar. Garanti süresince projelerimizdeki imalat, montaj veya malzemeden kaynaklanabilecek arızalar, onarım veya komple parça değişimi ile arızaya bağlı işçilikler müşteriden hiçbir ücret talep edilmeksizin TGM tarafından karşılanır. 

Uygun fiyat ile taşıma
Güvenli ve zamanında sevk
Hesaplı Fiyatlar
En uygun fiyat garantisi
Garantili Kule Vinçler
Avrupa Standartlara uygun %100 Yerli Malı