TGM Kule Vinç

Kiralama Hizmetleri

20 yılı aşkın tecrübesiyle kısa bir sürede Türkiye' nin bir numaralı kiralama devi olan TGM KULE VİNÇ, 8 yılı aşkın süredir ülkemizin kiralık kule vinç sektörü pazarında profesyonel kiralama hizmeti sunmaktadır. 

Hangi hizmetleri sunuyoruz?

Türkiye' nin tüm bölgelerine hitap eden geniş teknik servis hizmet ağı, yedek parça tedariği, ekipman kiralaması, profesyonel kadrosu ve sunduğu yüksek hizmet kalitesi ile, tüm inşaat projelerine kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama süresi boyunca sunduğu hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Müşterilerimiz, onlara özel sunduğumuz kiralama hizmetleriyle operasyonel faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde yürütürken, projelerindeki çalışma verimliliğini ve güvenli çalışmanın keyfini sürüyor.

Kule vinç kiralarken nelere dikkat etmeliyim?

Kule vinç kiralarken dikkat edilmesi gereken ayrıntılar vardır. Öncelikle kiralayacağınız kule vincin uygunluk belgesi mevcut mu? Hangi tür çelik malzemeden üretimi yapılmış? Kullanılan kanca, dönüş, şaryo motorları durumları nasıl? Ne marka elektrik aksamları kullanılmaktadır? Kaç yılında üretim yapıldı? Kaç ton kaldırma kapasitesi var? Tüm halat donanımı çalışır vaziyettemi? Bunlar en önemli hususlardandır. Yanı sıra periyodik kontrol muayenesi ve makina kırılmaz sigortası da eksik olmaması gerekli belgelerdendir. Çünkü kule vinc kurulumu öncesi personel gerekli belgeleri ve kule vince ilişkin teknik bilgiler İş Sağlığı ve Güvenliği personellerince istenmekte olup ve sonrası kule vincin çalışmasına ilişkin TMMOB veya AKREDİTE kuruluş mühendislerince çalışmasına ve uygunluğuna onay verilmektedir. Kiralanacak kule vincin teknik servis hizmet kalitesi nasıl? Ne kadar sürede arızalara müdahale yapılıyor? Arıza sonrası kullanılan parçalar orjinal parçalar ile değişim sağlanıyor mu? Kule vinç kiralarken bu ayrıntıların dışında her hangi bir hasar meydana gelmiş mi yada ya da herhangi bir sorun olup olmadığına bakılmalıdır. Bütün bu işlemlerden sonra sözleşme yapmanızı öneririz. Yapılacak kira sözleşmesi iki taraf için de güven verici bir sözleşme olmalıdır. Bu sayede iki taraf da mağdur olmaz.

Neden TGM' yi tercih etmeliyim?

20 yıllık deneyim ile Türkiye' deki kule vinç firmaları arasında en hızlı kalitede hizmet veren ve tecrubemizi sizlere sunan yerli üretici firmayız. Bizler yaptığımız işe hakim olduğumuz gibi, titiz çalışıyor ve inşaat sektöründeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz. Öncelik hedefimiz yüksek verimlilik olduğu gibi, tüm çalışma sistemimizi bu hedefe ulaşma doğrultusunda şekillendiriyoruz. Yaptığımız tüm teknik servis hizmetlerimizde 24 saat içerisinde müdahale ettiğimiz gibi oluşabilecek maliyetleri sizlerin faydası yönünde optimize ediyor ve en uygun fiyatlar ile çözümler üretiyoruz.          

    TGM Kiralamanın avantajları

   - Projeye göre kule vinç seçimi

   - Uygun fiyatlarda kiralama ayrıcalığı,

   - Operatör temini

   - İster 1 ay, ister 1 yıl kiralama seçeneği,

   - Lojistik desteği

   - 1 iş günü kurulum sözü,

   - %100 Teknik servis garantisi,

   - Türkiye' nin her iline 7/24 teknik servis hizmeti

Uygun fiyat ile taşıma
Güvenli ve zamanında sevk
Hesaplı Fiyatlar
En uygun fiyat garantisi
Garantili Kule Vinçler
Avrupa Standartlara uygun %100 Yerli Malı