TGM Kule Vinç

Satış Hizmetleri

Projelerinizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun olan Tgm Marka Kule vinçlerimizi, en uygun koşullarda sunmak için hizmet veriyoruz. Kurumsal hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümler ve çok yönlü hizmet sunan TGM marka kule vinçlerimiz, müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile 2011’den günümüze dek kule vinç sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır. 

Devamı
Satış Hizmetleri
TGM Kule Vinç

Kiralama Hizmetleri

20 yılı aşkın tecrübesiyle kısa bir sürede Türkiye' nin bir numaralı kiralama devi olan TGM KULE VİNÇ, 8 yılı aşkın süredir ülkemizin kiralık kule vinç sektörü pazarında profesyonel kiralama hizmeti sunmaktadır.  Türkiye' nin tüm bölgelerine hitap eden geniş teknik servis hizmet ağı, yedek parça tedariği, ekipman kiralaması, profesyonel kadrosu ve sunduğu yüksek hizmet kalitesi ile, tüm inşaat projelerine kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama süresi boyunca sunduğu hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Devamı
Kiralama Hizmetleri
TGM Kule Vinç

Teknik Servis

Alınan her proje, müşterilerimizin her isteği, "TGM" güvencesi altındadır. TGM’ nin, teknik servis hizmetleri konusunda temel yaklaşımı, müşterilerine en hızlı, en güvenilir, en doğru hizmeti, en ekonomik şekilde vermek olup, hizmetlerinin geliştirilmesi, teknik servis hizmet çeşitliliğinin sağlanması ve aralıksız değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmesi için sürekli olarak yatırımlar yapmaktadır. 

Devamı
Teknik Servis
TGM Kule Vinç

Yedek Parça

TGM orijinal yedek parçaları sizin ve kule vinciniz güvenliği için tamamen özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Dayanıklılık ve güvenliği için tasarımı, materyal seçimi ve parçaların birbiri ile olan uyumu uzun yıllar yoğun çalışmalar ve yatırımlarla gerçekleştirilmiştir. Bunun yanı sıra kalite, güvenilirlik ve dayanıklılık garantisi için olağanüstü koşullarda çok çeşitli testlerden geçirilmiştir.

Devamı
Yedek Parça
Uygun fiyat ile taşıma
Güvenli ve zamanında sevk
Hesaplı Fiyatlar
En uygun fiyat garantisi
Garantili Kule Vinçler
Avrupa Standartlara uygun %100 Yerli Malı